Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
ГАНУШЕВИЧ Констянтин Анатолійович

Ганушевич Костянтин Анатолійович

 

Асистент кафедри підземної розробки родовищ з 2010 року.

З 2004 по 2007 рр. вивчав англійську мову на курсах перекладачів в Американському лінгвістичному центрі при гірничому університеті. По закінченню отримав сертифікат перекладача англійської мови.

У 2007-2009 рр. стажувався у США, працював усним та письмовим перекладачем англійської мови. За цей період працював у штатах Аляска, Вірджинія, Флорида, Іллінойс та Орегон. Здобув дуже важливий досвід у сфері перекладу, який зараз вдосконалює в гірничий справі.

Після закінчення стажування повернувся до Дніпропетровська та влаштувався працювати співробітником на кафедрі.

Проводить практичні заняття для студентів гірничого профілю з дисципліни «Основи гірничої справи» на англійській мові. Самостійно розробляє матеріал для викладання практичних занять.

Брав участь у міжнародній конференції у Донецьку, яка була присвячена розробці новітніх технологій у сфері підземної розробки за участі представників восьми Австралійських компаній. Працював перекладачем на конференції.

Веде кореспонденцію з провідними компаніями Австралії, які займаються виготовленням анкерів із скловолокна; розробленням та вдосконаленням технології підземної газифікації вугілля та його конвертування в синтетичну нафту; розробкою підземних безпровідних навігаційних систем; шламових насосів; наданням експертної оцінки запасів корисних копалин; технологією ліквідування підземних пожеж.