Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
МАЛОВА Ольга Кузьмінівна

МАЛОВА Ольга Кузьмівна

 

Науковий співробітник кафедри підземної розробки родовищ.

Працює на кафедрі з 2006 року після завідування Центром науково-технічної творчості молоді при Науково-дослідній частині НГУ, де займалася підготовкою та проведенням студентських конференцій, олімпіад та виданням збірки наукових робіт.

У теперішній час займається науково-дослідною роботою по тематиці «Наукові основи керування просторовою системою «масив-кріплення» з урахуванням граничного і позамежного стану».

Як відповідальний редактор приймає участь у написанні ряду монографій, таких як «Компьютерное моделирование напряженно-деформированного состояния пород вокруг пластовой выработки. Книга 1. Допредельная стадия деформирования системы «порода-крепь»» (2006), «Геомеханика взаимодействия элементов системы «породный массив-выемочная выработка-охранная конструкция» (2007), «Компьютерное моделирование напряженно-деформированного состояния мелкослоистого породного массива вокруг пластовой выработки. Книга 2. Предельное и запредельное состояние системы «порода-крепь» (2007), «Прогноз перемещений контура пластовой выработки в слоистом массиве слабых пород» (2008), статей та тез на Міжнародні та Всеукраїнські конференції (Proceedings of the School of Underground Mining; New Challenges and Vision for Mining. 21st World Mining Congress Abstrakts of Articles with Congress. – Krakow, Poland та ін).

З 2007 року входить до Організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Школа підземної розробки», де очолює технічну редакцію збірника наукових праць в якому опубліковані науково-технічні досягнення та передовий вітчизняний і закордонний досвід гірничодобувної промисловості України, Росії, Польщі, Словенії та ін.

На кафедрі займається питаннями комп’ютерного моделювання, графічного відображення результатів досліджень та обробки текстів науково-дослідних робіт.