Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Інформація про збірник "Розробка родовищ"

    У рамках конференції «Школа підземної розробки» видається щорічний збірник наукових праць (вийшло 7 томів загальною кількістю понад 3000 сторінок), що користується великим попитом в Україні та за її межами.

   Щорічний науково-технічний збірник «Розробка родовищ» містить матеріали вітчизняного і закордонного досвіду впровадження інноваційних технологій видобутку корисних копалин. Представлені наукові дослідження в гірничому виробництві. У виданні друкуються статті, присвячені актуальним науково-технічним і практичним питанням, зокрема, обґрунтуванню параметрів та впровадженню новітніх технологій при видобутку вугілля, залізної, марганцевої та уранової руд, газу й нафти; знаходять відображення такі напрями гірництва як підземна та відкрита розробка родовищ корисних копалин, буріння, маркшейдерія, геомеханіка, шахтне і підземне будівництво, аерологія і охорона праці, екологія, геотехнології, видобуток нафти та газу. Матеріали, подані для публікації, публікуються у редакційній обробці авторів. Статті проходять зовнішню рецензію.

    Збірник містить наступні розділи: «Розробка вугільних родовищ», «Розробка вугільних родовищ», «Геомеханіка», «Екологія», «Свердловинна геотехнологія» та «Охорона праці».

    Засновник видання – Національний гірничий університет, співзасновники – провідні вищі навчальні заклади та Інститути НАН України: Донбаський держаний технічний університет, Донецький національний технічний університет, Івано-Франківський національний університет нафти і газу, Криворізький національний університет, УкрНДМІ НАН України, Інститут геотехнічної механіки НАН України ім. М.С. Полякова. До редакційної колегії увійшли відомі вчені України, Польщі, Німеччини, Росії, ПАР та ін., а саме академіки НАН України Г.Г. Півняк, А.Ф. Булат; чл.-кореспонденти НАН України Е.І. Крижанівський, О.А. Мінаєв, А.В. Анциферов, О.С. Бешта, Є.І. Єфремов; відомі доктори наук як України, так і країн ближнього й дальнього зарубіжжя.

 

Вимоги до оформлення статтей

 

Архів видань:


Збірник наукових праць "Розробка родовищ 2015" rozrobka-rodovisch-2015.pdf [28.75 Mb] (cкачиваний: 34)