Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Науково-дослідна робота (Р.О. Дичковський)-3

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНОГО ВИЙМАННЯ ТА ВИБІР ЗАСОБІВ МЕХАНІЗАЦІЇ ДЛЯ УМОВ 1047 ЛАВИ ВСП ШАХТА «ДНІПРОВСЬКА» ВАТ «ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»

 

Керівник НДР: канд. техн. наук, доц. Р.О. Дичковський

Виконавчий керівник: канд. техн. наук, доц. В.В. Руських

 

Метою роботи є обґрунтування параметрів очисного виймання та вибір засобів механізації для умов 1047 лави ВСП шахта «Дніпровська» ВАТ «Павлоградвугілля». 

Для лави 1047 пласта С10 шахти «Дніпровська» був зроблений аналіз впливу різних гірничо-геологічних і гірничотехнічних параметрів, обґрунтовані параметри засобів механізації. Як показали виконані розрахунки та передовий виробничий досвід і дослідження, для компонування комплексу слід прийняти кріплення 1КД90 комбайн К103М і скребковий конвеєр СП-251 та визначено ступінь їх готовності. Все це устаткування в даній лаві більш повно розкриває свої потенційні можливості. Важливою складовою також є організація праці при виконанні технологічних процесів.


Схема лави 1047 ВСП шахта «Дніпровська» ВАТ «Павлоградвугілля»

 

Наукове значення полягає у встановленні залежностей зміни напружено-деформованого стану гірського масиву при застосуванні гірничодобувної техніки з різними силовими характеристиками. 

Обґрунтовані технологічні схеми та технічне оснащення очисних робіт, виходячи з конкретних гірничо-геологічних умов та передового досвіду використання гірничошахтного обладнання.

Результати роботи впроваджені при відпрацюванні 1047 лави ВСП шахта «Дніпровська» ВАТ «Павлоградвугілля».