Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Конференція "НАУКОВА ВЕСНА-2010"

20 травня 2010 року в Національному гірничому університеті відбулася перша науково-технічна конференція студентів, аспірантів і молодих учених НГУ «НАУКОВА ВЕСНА-2010». Першою секцією конференції стала – «Технології видобутку корисних копалин». Перед початком роботи секції із привітальною мовою до учасників конференції звернувся завідувач кафедри ПРР проф. Бондаренко В.І. У своєму виступі Володимир Ілліч відзначив необхідність більш активно приймати участь у наукових дослідженнях.

З майже тридцяти доповідей, зроблених на секції, половину склали доповіді студентів і співробітників кафедри ПРР. Ці доповіді відрізнялися і оригінальністю запропонованих рішень, і високим ступенем пророблення дослідницького матеріалу. Довге і змістовне обговорення викликали доповіді зроблені студентами Маслової Т.В. «Технологія закладки виробленого простору ш. «Прогрес» гідравлічним способом», Лисовицьким А.Ю. «Закладка і часткове залишення породи в шахті», Зубер Р.В. і Сивак Г.П. «До питання про обчислювальне моделювання взаємодії анкера і порід гірського масиву». В обговоренні цих доповідей брали активну участь не тільки студенти, але і більшість викладачів присутніх на засіданні секції.

Конференція "НАУКОВА ВЕСНА-2010"

Високим ступенем пророблення технологічного компонента відрізнялися доповіді Макаревича В. «Технологія залишення порожньої породи у виробленому просторі очисних вибоїв» і Шох А.Е. «Пристрій індивідуального контролю стану місцезнаходження шахтаря в шахті». У найближчих планах цих доповідачів одержати авторські посвідчення на винаходи зроблені в ході виконання дослідницьких робіт. Не менш цікавими були й інші доповіді студентів-гірників Резниченко С., Левинчука Д. і Ковальова С.

Конференція "НАУКОВА ВЕСНА-2010"

 

У цілому, атмосфера доброзичливості і взаємоповага дозволила конструктивно, майже на одному подиху, провести все засідання секції, і кращими цього разу були саме роботи виконані студентами під керівництвом викладачів кафедри ПРР.

Конференція "НАУКОВА ВЕСНА-2010"