Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
VII Краківська конференція молодих вчених

З 27 по 29 вересня 2012 року у м. Краків (Республіка Польща) відбулась щорічна міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «VII Краківська конференція молодих вчених» на базі технічного університету «Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташиця».

На конференції були представлені делегації з України, Російської Федерації, Угорщини, Македонії, Чехії, Латвії, Литви та Польщі.

Кафедру підземної розробки родовищ ДВНЗ «НГУ» на конференції представляв асистент Є.В. Тимошенко, який витупив з доповіддю на секції сучасна інженерія англійською мовою: «Application of group accounting argument method for determination state of rock mass at high spread movement working face».

В цьому році конференція проходила в незвичному форматі. В першій частині конференції відбулося пленарне засідання – відкриття конференції, яке проходило на базі технічного університету «Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташиця». Під час пленарного засідання був зачитаний привітальний лист Ради ректорів міста Кракова до учасників цього заходу та були прочитані лекції англійською та польською мовами визнаними професорами кращих освітніх закладів Польщі.

Друга частина відбувалась в старовинному мальовничому замку Коржків, який був збудований у XIV сторіччі. Перед початком постерної сесії був проведений майстер-клас представником фонду Fulbright та Thompson Reuters в Республіці Польща пані Малгожатой Красовськей на тему:«Process of publication scientific works», де було представлено наукову електрону пошукову систему для науковців «Endnote Web». По закінченню презентації почали роботу різними секції з застосуванням постерної сесії. Друга частина закінчилась чудовим концертом класичної музики.