Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Переговори з представниками австралійських компаній

04 березня 2010 року в м. Донецьку відбулися переговори з представниками австралійських компаній (Австралійська Торгівельна Комісія), у яких від кафедри приймали участь проф. Бондаренко В.I. і асистент кафедри Ганушевич К. А.

Ден Тіббат – торгівельний представник у Росії і СНД, Повноважний Міністр-радник з торгівлі, є координатором співробітництва між австралійськими компаніями й іншими країнами, у тому числі і України.

 

Серед представників були такі австралійські компанії, як Фірма «LІNC Energy Ltd – Underground», Фірма «Coal Gasіfіcatіon», енергетична компанія «Lіnc Energy».

«Mіne Sіte Technologіes» – світовий лідер в організації підземних комунікацій для гірничої промисловості (включаючи вилучені системи підриву, бездротові системи відстеження, моніторингу і контролю). Компанія розробила всеосяжні рішення для створення систем організації зв’язку і керування на більш ніж 400 підприємствах в Австралії, США, Перу, Канаді, Чилі, Швеції, Мексиці, Конго, Малі і Танзанії.

«Hіghlands Mіnіng» надає контрактні послуги з підземного буравлення шахтам вугільного басейну Bowen (штат Квінсленд, Австралія). Керівництво компанії має тривалий досвід роботи в галузі (у сукупності – біля 40 років), значна частина якого безпосередньо пов’язана з підземними роботами. Компанія виконує спеціалізовані роботи, пов'язані з встановленням вторинного анкерного кріплення покрівлі, а також установку і ремонт вентиляційних систем. Крім того, «Hіghlands Mіnіng» робить бурові верстати з урахуванням вимоги замовника.

«Applіed Research of Australіa» заснована в 1967 році й офіційно призначена урядом Австралії в якості акредитованої дослідницької організації. На початку 90-х років компанія розробила і запатентувала перший анкер для породи, виготовлений у трьох вимірах зі скловолокна. У цей час вона продовжує розробку і виробництво інноваційних високоякісних засобів зміцнення породи і займає порядку 60% австралійського ринку поставки дисперсно-армованих пластикових анкерів для вугільних шахт із довгими вибоями.