Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Відгуки про Школу Підземної розробки

Шановні колеги!

 

Мінеральні ресурси є однією зі складових національного багатства України. Використання новітніх технологій, створення сучасного виробництва в галузі розвідки, видобутку й переробки сировини стає конкурентною перевагою України, реальною основою для інноваційного прориву в видобувних, переробних галузях, суміжних і допоміжних виробництвах.

Сьогодні можна з упевненістю говорити про довгострокові перспективи розвитку гірничодобувної промисловості.

Кафедра підземної розробки родовищ Національного гірничого університету вже всьоме проводить «Школу підземної розробки» з метою обміну досвідом провідних спеціалістів і підготовки перспективних пропозицій для розвитку гірничодобувної галузі.

Вітаю всіх учасників VII Міжнародної науково-практичної конференції «Школа підземної розробки – 2013»! Бажаю Вам плідної роботи, нових взаємовигідних контактів і великих успіхів у Вашій діяльності!

 

З повагою,

Ректор

Національного гірничого

університету,

академік НАН України                                                                               Г.Г. Півняк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Шановні колеги!

 

Обмін передовим досвідом, останніми досягненнями в галузі гірничої науки і техніки є найважливішими складовими успішного розвитку вугільної промисловості України. Саме тому проведення науково-практичних конференцій у теперішній час є дуже актуальним питанням.

Традиційними стали зібрання провідних науковців і представників виробництва на початку осені в Криму на Міжнародній науково-практичний конференції «Школа підземної розробки». Ініціатор заходу – кафедра підземної розробки родовищ Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» при підтримці провідних технічних ВНЗ України гірничого профілю та підприємств гірничодобувної галузі в цьому році вже всьоме зустрічає своїх гостей.

Бажаю учасникам конференції творчих успіхів у науково-технічній діяльності, а вугільним і гірничорудним галузям усіх країн, що приймають участь у цій конференції, розвитку і процвітання.

Виражаю впевненість у подальшому динамічному розвитку «Школи підземної розробки» і бажаю розширення кола учасників конференції.

 

 

З повагою,

Директор

департаменту вугільної

промисловості України                                                                О.В. Вівчаренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Уважаемые участники конференции!

 

«Школа подземной разработки-2013» своевременна и актуальна. 

Обмен научно-технической информацией и передовым опытом работы лучших горнодобывающих предприятий Украины и зарубежных стран является весьма значимым событием для компании ДТЭК. 

Ежегодная международная научно-практическая конференция «Школа подземной разработки», основанная в 2007 году, демонстрирует пример обмена информацией, установления контактов и сотрудничества между производителями горно-шахтного оборудования, создателями интеллектуальной собственности и разработчиками новых технологий добычи и переработки полезных ископаемых. 

ДТЭК принимает активное участие в работе этой конференции и получает ожидаемые результаты, направленные на использование инновационных технологий в угледобыче и обогащении. 

Выражаю уверенность, что «ШПР-2013» пройдет интересно, результативно и эффективно. 

Желаю участникам конференции успехов в работе и процветания!

 

 

С уважением,

Директор по добыче угля

ДТЭК                                                                                                    А.В. Смирнов

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

Шановні колеги! 

 

Досить швидко розвивається і отримує все більше визнання Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», що проводиться кафедрою підземної розробки родовищ Національного гірничого університету. Цього року вже всьоме планується зустріч професіоналів гірничодобувної справи у Ялті.

Мені завжди приємно приїздити сюди не лише тому, що тут можна отримати корисну інформацію щодо передових розробок, технічних, технологічних удосконалень та інновацій української та світової гірничодобувної промисловості, а й зустріти наших давніх друзів. Невимушена атмосфера разом із прекрасно вибраним місцем проведення заходу створюють незабутню ауру, котра спонукає на нові звершення.

Організаторам конференції хочу побажати наснаги та успіхів в усіх Ваших починаннях. Завдяки зусиллям організаційного комітету і особисто голови Школи –завідувача кафедри ПРР, проф. В.І. Бондаренка – цей захід щорічно збирає все більше й більше провідних науковців та представників гірничодобувного комплексу з України та із-за кордону. Мені дуже приємно бачити динаміку цієї конференції, цю енергію та самовіддачу, що закладаються у її розвиток.

Рівень Школи також підтверджує факт, що публікація її матеріалів проводиться у двох книжках. Одна виходить під егідою CRS Press Francis & Taylor Group, а інша внесена до наукометричної бази спеціалізованих видань, затверджених ВАК України.

Хочу побажати нашим братам з України єднання в гірничому братстві, а учасникам конференції – плідної роботи у Ялті, нових наукових досягнень та успіхів в усіх починаннях.

  

 

З гірничим привітом,

Голова Польської Школи

підземної експлуатації                                                                                         Є. Кіцкі