Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Українсько-польський форум гірників

У відповідь на проведений у Ялті 13-19 вересня 2004 року Перший Українсько-Польський форум гірників, польською стороною було організовано і проведено другий спільний форум гірників. Місцем проведення було обрано чудове старовинне місто, столицю Чехії – Прагу. 

 

На цьому заході зібралися представники гірничодобувного комплексу двох країн, які протягом тижня обговорювали проблеми і ділилися передовими розробками галузі. Такі зустрічі дають можливість всесторонньо обговорювати підходи до реструктуризації вугільної промисловості і Польщі, і України.

 

 

Тут були представлені передові досягнення гірничої науки двох країн. Протягом тижня представники гірничодобувного комплексу обговорювали проблеми та ділилися досвідом роботи гірничодобувних підприємств Польщі та України. Було встановлено, що проблеми двох країн досить подібні. Досвід Польських гірників та науковців є дуже важливим при вирішенні завдань реструктуризації вугільної промисловості і переходу до європейських та світових стандартів управління.


 

 

Польських колег особливо зацікавили технічні та технологічні рішення проблем гірського тиску при відпрацюванні тонких і вельми тонких вугільних пластів. Це дало змогу розробити напрямки спільних науково-дослідницьких робіт із залученням коштів європейських структур.