Mobirise
develop free website
Mobirise

"Сенс життя в тому, щоб досягти досконалості і розповісти про це іншим." 
Річард Бах

Mobirise

"Великі уми ставлять перед собою цілі, решта людей слідують своїм бажанням"
Уошингтон Ірвінг

Mobirise

"Думки кращих умів завжди стають у кінцевому рахунку думкою суспільства"
Філіп Честерфілд

Mobirise

"Не той дурний, хто не знає, а той, хто знати не хоче"
Григорій Сковорода

Місце проведення конференції  

    Щорічна науково-практична конференція
«Українська школа гірничої інженерії» проходить в пансіонаті "Славутич" (м. Бердянськ)

Бердянськ – грязьовий і кліматичний курорт. У 2005 році місто отримало статус курорту державного значення. Лимани і солоні озера, що розташовані біля гирла річки Берда в основі Бердянської коси, містять унікальні цілющі грязі та мінеральні джерела.

Основні лікувальні фактори: грязі і ропа лиманів, таласотерапія.

Показання: захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи, гінекологічні, органів дихання не туберкульозного походження.

Але в першу чергу Бердянськ – це морський курорт. Вода в цій частині Азовського моря продовжує залишатися теплою до пізньої осені. Немає різких температурних перепадів, як у Чорному морі.

Пансіонат «Славутич» розташований в центрі Бердянської коси. Територія пансіонату становить близько 7 га. На ній розташовані два чотириповерхових корпуси №1 і №2, які знаходяться через дорогу від моря (відстань до пляжу від корпусів – близько 200 м. До послуг відпочиваючих клуб-їдальня, дитячі та спортивні майданчики, кафе біля фонтану, медпункт та ін. (детальніше див. у розділі «Корисна інформація про пансіонат»).

Спеціалізація пансіонату: активний сімейний відпочинок з дітьми. У нас дуже багато дітей самого різного віку. Так само пансіонат «Славутич», завдяки своїм конференц-залам, спеціалізується на наданні послуг з організації конференцій, корпоративних і конкурсних заходів самого різного рівня і спрямованості.

Вибираючи відпочинок в пансіонаті «Славутич», Ви отримуєте позитивні емоції, незабутні враження та індивідуальний підхід до організації Вашого відпочинку.

Ласкаво просимо в пансіонат «Славутич»!

© Copyright 2007-2021  Українська школа гірничої інженерії