Головна
Форум
Галерея
Контакти
FOR FOREIGN PARTICIPANTS
Слово засновників Школи Підземної розробки

Шановні учасники конференції!

 

Маємо за велику честь вітати Вас на Міжнародній науково-практичній конференції «Школа підземної розробки», яка традиційно проводиться на початку осені в перлині України – південному березі Криму.


Щороку зростає кількість і поширюється географія учасників «Школи». Це говорить про безпомилкові мету і пріоритети, які направлені на надбання й використання нових, інноваційних технологій підземної розробки родовищ.


Продовжується видання англомовних матеріалів конференції всесвітньовідомим видавництвом CRC Press Taylor & Francis Group A BALKEMA BOOK, London. Наукові праці конференції розіслані по всіх континентах і розміщені в мережі Internet.


Щороку заслуховуються та подаються до обговорення доповіді, що стосуються підвищення ефективності та безпеки ведення підземних гірничих робіт на шахтах і рудниках України, Росії, Польщі, Казахстану, Південно-Африканської Республіки та ін. Запропоновані рішення науково-технічних задач є узагальненою думкою вчених і гірничих інженерів України та країн близького та далекого зарубіжжя.


Ми переконані, що змістовні доповіді, засідання круглих столів, обмін інформацією, наукові дискусії та дружні бесіди дозволять Вам одержати нові знання, і залишать незабутні враження про роботу конференції.


Дорогі колеги, ми будемо раді бачити Вас на нашій конференції.

 

З повагою,

 

Організатори Школи